Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )
Uwaga! Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z polityką cookies serwisu.

Odpowiedz w temacieStart new topic
> Jak i czy stosowac biohumus ?
maciek1992
post nie, 09 cze 2019 - 13:21
Post #1

Forumowicz

Thank(s): 1

Witam. Tak jak w temacie czy ma ktos doswiadczenie w stosowaniu biohumusu? Pytanie nasunelo sie stad, ze rok temu podarowalem babci dzbanecznik ventrata. Nie wiedzac nic teraz mi sie przyznala ze stosuje nakretke na 2l wody i podlewajac inne rosliny to i dzbanecznika podleje. Rok temu mial moze 20cm wysokosci a teraz ma okolo 120-130 cm w dodatku puscil 2 boczne pedy lodygowe i jeden od korzenia. Bardzo ladnie dzbankuje dajac 5-10 cm dzbanki. Biohumus stosuje raz na miesiac. Do tej pory bylem przeciwnikiem nawozow. Ale patrzac na to ile sily wkladam w rozwoj dzbankow ( terrarium, spryskiwanie woda, budowa panelu led) i nie przynosi to zbyt duzych efektow w rozwoju roslin natomiast u babci ma jedynie parapet i oprysk woda raz na tydzien powoli zaczynam sie zastanawiac nad nawozeniem czystym organicznym nawozem np firmy Target.
Email Poster PM
+Quote Post Go to the top of the page
Styq
post nie, 09 cze 2019 - 17:42
Post #2

Forumowicz

Thank(s): 5

Ja osobiście dodaję rozcieńczony biohumus do dzbanków. Nie podlewam nim rośliny. Mogę powiedzieć że bardzo dobrze rośnie,z jednej rośliny w doniczce zrobiło się pięć.
PM
maciek1992
post nie, 09 cze 2019 - 18:27
Post #3

Forumowicz

Thank(s): 1

CYTAT(Styq @ nie, 09 cze 2019 - 17:42) *
Ja osobiście dodaję rozcieńczony biohumus do dzbanków. Nie podlewam nim rośliny. Mogę powiedzieć że bardzo dobrze rośnie,z jednej rośliny w doniczce zrobiło się pięć.

W jakich proporcjach rozcienczasz ? Jak czesto dodajesz ? Prosze o konkrety smile.gif
Email Poster PM
Styq
post nie, 09 cze 2019 - 19:33
Post #4

Forumowicz

Thank(s): 5

Jak w dzbanku jest do połowy woda to wlewam pół korka nawozu.
PM

Odpowiedz w temacieStart new topic

RSS | Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piątek, 21 czerwiec 2019 - 01:41