Skocz do zawartości
MissMuffin

Cześć wszystkim!

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi miło dołączyć(w końcu) do tego zacnego grona! :)

Roślinami owadożernymi(i ogólnie roślinami) interesuję się od dawna, ale bardziej świadomie dopiero w tym roku- dotychczas byłam nieświadoma do tego stopnia, że posiadam dwa terraria wypełnione rosiczkami, których nazw nawet nie pomyślałam, aby opisać i są dla mnie w większości niewiadomą x)

Jestem studentką i mam problemy z dogadywaniem się z ludźmi przez nieśmiałość. W mojej hodowli mam przede wszystkim rosiczki, ale również muchołówki, tłustosza, pływacza, kilka młodych kapturnic i dzbanecznika. Lubię hodować z nasion :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło mi powitać Cię na naszym forum :)

Obyś znalazła tutaj wszystkie potrzebne informacje!
Gdybyś szukała pomocy w identyfikacji, to pisz śmiało w dziale o tym samym tytule - spróbujemy razem odkryć co Ci tam powyrastało ;)

Uściski z Gdańska!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ,na forum czekam na zdjęcia Twojej kolekcji ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.