Skocz do zawartości

Blog


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno założyłam bloga w formie sklepiku z owadożerami (fakt, oferta mała, ale zawsze coś)... No i teraz się zastanawiam, czy prowadzenie takiego "sklepu" jest właściwie legalne. Moja stronka ma charakter informacyjny, a z klientami (aż^^ dwoma) wszystko ustalam na gg, ale po prostu jestem ciekawa co o tym myślicie. Na razie nie sprzedaję wysyłkowo, ale mam zamiar zacząć...

Link: www.anfloris.blog.onet.pl

 

Może głupie pytanie, ale nie mogę do tego dojść, bo niby istnieją takie strony (no, nie dokładnie takie, ale podobne) więc nie wiem... unsure

 

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam do jakiej, ale do pewnej kwoty możesz bez problemu sprzedawać, bo przy małych sumach to jeszcze nie jest działalność gospodarcza i nie podlega opodatkowaniu :)

Acha dzięki. Kiedyś jak się taty pytałam to mówił coś o czterech albo czterdziestu tysiącach (nie pamiętam) ale nie znam się, więc wolałam zapytać. No to się nie muszę martwić bo na razie to nawet 200zł nie zarobiłam :D

Dziękuję, pzdr,

Ania

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.