Skocz do zawartości

FOGGER


neo_constantine

Rekomendowane odpowiedzi

foger to ultradzwiękowy generator pary wodnej :) polega to na tym ze specjalna membrana drgając rozbija cząsteczki wody tworząc mgłe :) daje to świetny efekt np w kawarium z piraniami :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie polecam ponieważ w większości sklepów Fogger kosztuje 90-120zł.

Jest bardzo mało wydajny (chyba że do jakiegoś małego terrarium, akwarium).

Na allegro można kupić jego odpowiednik - to samo tylko innej firmy za 39,99zł.

Polecam ultradźwiękowe nawilżacze powietrza (80-170zł) - w całym pokoju panuje duża wilgotność i unosi się mgiełka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE dla dzbaneczników :)

Czekam na megga dzbaniura z nepenti ( największy ventrata ) i zastanawiam się nad foggerem.

Czy możecie dołączyć jakieś foty czy cuś...

Chcę zwiększyć wilgotnosć w obrębie parapetu .... :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

para z foggera jest stosunkowo "sucha" i nie daje dobrej wolgotności. Musial by cały czas chodzić. Ponoć lepsze są małe fontanny. Bugtraps jak sie pojawi to moze powie wiecej, bo oni kiedys tego uzywali.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zwiększyć wilgotnosć w obrębie parapetu .... :)

 

Jak zapewne wiesz z lekcji chemii w powietrzu panuje nieustanny ruch cząsteczek i chcą c nie chcąc zwiększasz wilgotność w całym pomieszczeniu, a mając utwarte drzwi od pokoju zwiększasz pośrednio wigotność w innych pomieszczeniach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie robić ze mnie głąba ! :)

Chemię i Biologię to ja lubię i problemów z tym nie mam :)

Może po prostu źle się wysłowiłem.

MYŚLICIE ŻE SAM KERAMZYT WYSTARCZY BY UTRZYMAĆ DUŻEGO DZBANECZNIKA PRZY ŻYCIU RAZEM Z DZBANKAMI ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MYŚLICIE ŻE SAM KERAMZYT WYSTARCZY BY UTRZYMAĆ DUŻEGO DZBANECZNIKA PRZY ŻYCIU RAZEM Z DZBANKAMI ?

u mnie nie wystarczył....i straciłem ponad 10 dużych dzbanków i nie mam ich do teraz... :cry:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.