Skocz do zawartości

Nutki Na Impreze


edeks

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro organizuje imprezę na zakończenie roku :] Będzie duuużo ludzi :P Przygotowałem już playliste, ale nadal mało :P Może macie jakieś ciekawe kawałki (techno), podajcie swoje ulubione tytuły :) ściągnę, nagram na vinyla i pożegnamy rok szkolny 2007/2008 :]

 

W gre wchodzą rożne style. Trance, Hands Up, Electro, House, mile widziany Hard Styke ;) Jeśli ktoś jest zapalonym techniarzem niech podje tytuły. A może ktoś sam mixuje? Chętnie puszczę jego bity :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to impreza dla młodzieży z technoikum

to normalna sprawa :)

. A może ktoś sam mixuje? Chętnie puszczę jego bity

Zrob swoje bity :)

Jak stworzyć własny utwór

 

Pierwsza zasada brzmi: Cokolwiek byś nie robił, musisz przerobić hit rockowy z lat 70! Jeśli tego nie zrobisz, nie jesteś prawdziwym twórcą techno.

Przygotuj stary utwór.

Wytnij z niego 3-7 sekundowy kawałek.

Zapętl ten kawałek na 10 minut.

Jeśli chcesz urozmaicić utwór, w okolicach 5. minuty możesz na 10 sekund pogłośnić basy.

Od techno to można z nudów zdechnąć

Przeciętny Kowalski o Techno

 

heh cytaty z nonsensopedi :)

 

Powiedz mi tylko co wy w tej "muzyce" widzicie ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob swoje bity :)

Mam i dla tego idą na pierwszy ogień :P

 

 

heh cytaty z nonsensopedi :)

Nie wiem co to, ale widać, że autor tego czegoś ma bardzo niską inteligencje

Powiedz mi tylko co wy w tej "muzyce" widzicie ?

hmm puść sobie jakiś Trance na głośnikach 700W i subie 200W to sam usłyszysz.

 

Taka moja praca :) Z imprez na których gram żyję :) Tak samo jak ktoś idzie do biura, biedzi tam 8h i liczy codziennie jakieś rachunki, tak samo ja co weekend idę do klubu, puszczam ulubioną muzykę, relaksuje się a do tego mi płacą :P

 

jkwiatek nie słuchasz tego, nie masz lubionych bitów to nie odpisuj. Wyraźnie napisałem, że szukam techna i jego pokrewnych gatunków.

Edytowane przez edeks
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra spoczko spoczko kazdy moze sie kulturalnie wypowiedziec ale mam jeszcze jedno zapytanie

 

Skoro grasz w klubach za $$$ to znaczy ze najgorszym DJ'em nie jestes , to na zakonczenie roku w technikum Ci brakuje muzy?

 

hmm puść sobie jakiś Trance na głośnikach 700W i subie 200W to sam usłyszysz.

Nie slyszalbym muzyki bo uszy by bolaly :D

Tak ogolnie chcialbym byc wokalista w zespole techno

 

Ten taniec mi sie bardzo podoba

 

AA chciales jakis HOUSE to ja polecam ten ze skrzypcami w tle jest swietny

 

http://www.virango.pl/node/996

Edytowane przez jkwiatek
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj jakąś ciekawą muze z clubbers.pl , bądź ściąg sobie z clubbersa energy martini night i do tego playlista i jak Ci sie spodoba jakaś nutka to ściągasz. A uwież mi jest tam sporo nowych oraz troche starszych "legend".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten taniec mi sie bardzo podoba

 

AA chciales jakis HOUSE to ja polecam ten ze skrzypcami w tle jest swietny

 

http://www.virango.pl/node/996

 

Wiedziałem, że na tym forum trafi się jakiś noobek, który nie zna się na muzyce.

 

dobra spoczko spoczko kazdy moze sie kulturalnie wypowiedziec ale mam jeszcze jedno zapytanie

 

Skoro grasz w klubach za $$$ to znaczy ze najgorszym DJ'em nie jestes , to na zakonczenie roku w technikum Ci brakuje muzy?

 

Noob w dziedzinie muzyki, noob w dziedzinie czytania. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post. A może nie umiesz?? Pisanie też Ci nie wychodzi... ja tez nie pisze najlepiej, ale przynajmniej używam polskich znaków i da sie to jakoś normalnie czytać.

 

 

Nie slyszalbym muzyki bo uszy by bolaly :D

 

Jest taki przyrząd do mierzenia decybeli. Praktycznie w każdej lepszej dyskotece głośność jest na granicy bólu :) ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś go przekroczył.

 

Tak ogolnie chcialbym byc wokalista w zespole techno

 

Nadajesz się jedynie do ludowego zespołu. Ubierz sukienke w kwiatuszki i przyśpiewój sobie coś :P Twoja inteligencja jest włąśnie na tym poziomie. Gwarantuje, ze po takich przyśpiewkach na ulicy zabrali by cię do rodziny do czubków

 

a teraz zwracam sie do wiele bardziej inteligentnych userów :)

 

Pościągaj jakąś ciekawą muze z clubbers.pl , bądź ściąg sobie z clubbersa energy martini night i do tego playlista i jak Ci sie spodoba jakaś nutka to ściągasz. A uwież mi jest tam sporo nowych oraz troche starszych "legend".

 

Na clubbersach jest podobny temat :D Tam są ludzie, którzy znają sie na muzyce, jak chciałbym jakieś nuty od słuchaczy, dlatego założyłem ten temat ;)

 

armin van buuren, van dyk,

 

Ich nie słyszałem :P poszukam dzięki :)

 

 

wg mnie najlepsza muzyke na imprezy i na rozkrecenie ma zespol bass medium trinity, polski.

probka

http://pl.youtube.com/watch?v=zhjqggxwNNE

http://patrz.pl/mp3/bass-medium-trinity-drzewo

 

Hmm nie mój styl, ale dzięki za propozycje ;)

 

:)

Ja bym puścił fajne nowości

 

No właśnie... ale dokładnie co? :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edeks - Widze iz niewiesz co to prowokacja

 

Wiedziałem, że na tym forum trafi się jakiś noobek, który nie zna się na muzyce.

Sa i DJ bez muzy :D

ale przynajmniej używam polskich znaków i da sie to jakoś normalnie czytać.

Jest w regulaminie ze nie trzeba takowych uzywac. Jak piszesz na lapie to nie wygodnie uzywac polskich znakow.

 

CYTAT(jkwiatek @ czw, 19 cze 2008 - 09:26)

dobra spoczko spoczko kazdy moze sie kulturalnie wypowiedziec ale mam jeszcze jedno zapytanie

 

Skoro grasz w klubach za $$$ to znaczy ze najgorszym DJ'em nie jestes , to na zakonczenie roku w technikum Ci brakuje muzy?

 

 

Noob w dziedzinie muzyki, noob w dziedzinie czytania. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post. A może nie umiesz?? Pisanie też Ci nie wychodzi... ja tez nie pisze najlepiej, ale przynajmniej używam polskich znaków i da sie to jakoś normalnie czytać.

 

No dobra dobra spoczko ale jezeli jestes DJ powinienes miec muze :)

 

Dobra taka mala prowokacja byla ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah Edeks - Dj na imprezach i Armina van Buurena i Van Dyka nie znać ? Chyba się wkopałeś. Ja mimo, że siedzę cały czas w klimatach rockowo/metalowych dobrze znam ich utwory i płyty. Zresztą to najlepsi didżeje na świecie.

Co do imprezy polecam Daft Punk album Discovery. Każdy utwór na imprezie zrobi furorę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa i DJ bez muzy :D

 

No dobra dobra spoczko ale jezeli jestes DJ powinienes miec muze :)

 

Prosiłem żebyś przeczytał pierwszy post. Jest tam napisane, że mam ustaloną playlistę, ale jeszcze czegoś mi brakuje. Nigdy nie jest tak, że do klubu idzie się w pełni przygotowanym. A co jak klubowicze nie zechcą bawić sie przy Hands Upie? Ale co ty możesz o tym wiedzieć... Dzieci nie chodzą do klubów, raczej na przedszkolne dyskoteki.

 

Jest w regulaminie ze nie trzeba takowych uzywac. Jak piszesz na lapie to nie wygodnie uzywac polskich znakow.

 

Dlatego twierdzę, że jesteś dzieckiem, które nie umie pisać. Czyżby się alt nie chciało przytrzymać??

Dobra taka mala prowokacja byla ;)

 

To przestać prowokować i idź pobaw sie w piaskownicy gdzie piseki załatwiają swoje potrzeby. Twoja inteligencja wskazuje, że tam jest Twoje miejsce. A może sam załatwiasz tam swoje potrzeby?

 

Jak już nie masz kogo prowokować to pogadaj z rybkami, tylko mi nie mów, że nie odpowiadają, bo przecież dzieci neo mają sporą wyobraźnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.