Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj poszedłem do OBI. Mieli owadożery. Pomyślałem, że po zajęciach sobie coś kupię. Jak poszedłem po kilku godzinach trafiłem na świeżą dostawę. Oprócz umęczonych muchołapek i rosiczek były nowe okazy, również kilka kapturnic. Wybrałem sobie rosiczkę, której jeszcze nie obcięto pętu kwiatowego. W akademiku okazało się, że nie mam dwóch roślinek, ale trzy. Jedna jest schowana pomiędzy dwoma więkzsymi. Przyniosłem ją osłoniętą workiem foliowym i teraz część listków zaczęła się zwijać.

 

Teraz seria pytań:

Czy coś, co dorwałem to jest alicja? Czy tą rosiczkę się zimuje (spotkałem różne zdania)? Wolałbym jej zostawić pęd kwiatowy, ale biorąc pod uwagę to, że roślinka jest z OBI czy nie będzie lepiej pęd obciąć?

 

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/lh/sredir?unam...&feat=email

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.