Ja nie wiem ile wy macie roślinek, ale na moją hodowle to ja średnio wydaje ok. 60zł miesięcznie na wode :-(
Jedną wodę kupuje za 2,69 i dziennie zużywam prawie cała 5L wode - dla podlewania roślin zużywam jakieś 2,5L, a do nawilżacza 1,5L, i do zraszania jakies 200ml.
A więc dla mnie to nie jest "przebolenie tych 5zł" tylko zbieranie ponad 60zł.
Mam nadzieje że pod koniec roku skołuje filtr odwrotnej osmozy bo tak to sie zachlastać można...
P.S. Nie mam samochodu, a nie zawsze łapie okazje żeby mnie ktoś podwiózł więc po wode do Geanta jade (ze znajomym na szczęście) taksówkarzem. WIĘC CENA TEJ ......... WODY JEST ZBYT DUŻA JAK DLA MNIE!!!!